733 822 221

Pomoc Drogowa Czerwionka Leszczyny

Nasza Pomoc Drogowa oferuję usługi takie jak Auto Pomoc, Laweta, Holowanie na terenie miast: Czerwionka Leszczyny, Wilcza, Książenice, Ornontowice, Orzesze, Nieborowice, Kuźnia Nieborowiecka, Pilchowice

Telefon 733 822 221

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa 24h przez 7dni w tygodniu, a także w Święta. Posiadamy doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt do wykonywania usług Pomocy Drogowej.
Do Dyspozycji auto lawetą dla samochodów osobowych, terenowych oraz dostawczych i TIR.
Dojeżdżamy do klienta w ekspresowym czasie od przyjęcia zgłoszenia.
Wykonujemy również usługi na miejscu takie jak wymiana koła, dowóz paliwa, jak i awaryjne odpalanie samochodu.

Zapraszamy na nasze podstrony takie jak awaryjne uruchamianie z kabli, wymiana koła, dowóz paliwa

pomoc drogowa czerwionka leszczyny

Geolokalizacja pod smartfony KLIKNIJ

Czerwionka-Leszczyny jest miastem złożonym z dawnych miejscowości, większych Czerwionki, Leszczyn oraz mniejszych Czuchów i Dębieńsko tworzących dzielnice, z których każda ma odrębną historię i sytuację społeczną.

27 maja 1975 do miasta Leszczyny (prawa miejskie 1962) włączono miasto Czerwionka (prawa miejskie 1962), zachowując tym samym nazwę i ciągłość prawną miasta Leszczyny a równocześnie likwidując miasto Czerwionka[2]. 1 stycznia 1992 nazwę miasta Leszczyny zmieniono na Czerwionka-Leszczyny[3]. Z formalnoprawnego punktu widzenia Czerwionka-Leszczyny nie jest więc miastem powstałym przez połączenie miast Czerwionki i Leszczyn, lecz kontynuacją miasta Leszczyny (do którego włączono Czerwionkę), a zmiana nazwy w 1992 na Czerwionka-Leszczyny jest zaledwie uwypukleniem dwoistego charakteru tego miasta a posteriori (obie części są podobnej wielkości).

źródło wikipedia.pl

Call Now Button