733 822 221

Pomoc Drogowa Rybnik Tanie Usługi Holownicze

Masz awarie samochodu ? Zadzwoń pod nasz całodobowy numer telefonu: 733 822 221

Usługi jakie oferujemy to holowanie, drobne naprawy na terenie miasta Rybnik. Wyszczególnione usługi: Transport samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych na terenie miasta Rybnik i Śląska. Holowanie Rybnik, Laweta Rybnik Wymiana koła na drodze na terenie autostrady A1 i miasta Rybnik Dowóz paliwa oraz odpowietrzanie układu paliwowego Awaryjne odpalanie z kabli 12v / 24v Mobilna diagnostyka komputerowa sterowników ECU oraz AirBag, ABS Transport minikoparek Transport maszyn budowlanych.

Potrzebujesz pomocy na drodze w okolicach Rybnika ? Twój pojazd uległ kolizji z innym pojazdem lub znalazł się poza drogą w rowie lub na polu ? Zadzwoń do nas , a my szybko zlokalizujemy Twój pojazd i przetransportujemy go we wskazane przez Ciebie miejsce. Holujemy lawetą do 3.5 tony oraz większymi. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt 733 822 221

Usługa transportu samochodu odbywa się na Auto Lawecie która jest do Państwa dyspozycji 24h/7 dni

Tylko my oferujemy rozsądne ceny a przede wszystkim jakość wykonywania usług na terenie miasta Rybnik. Specjalizujemy się w szybkim czasie reakcji a także profesjonalizmem. Pamiętaj aby w razie awarii czy kolizji drogowej zachować spokój i dowiedzieć się jaka jest Twoja lokalizacja. Zawsze jesteśmy do państwa dyspozycji 24h/7 nawet w niedziele i święta.

Pomoc Drogowa Rybnik – Geolokalizacja

Nie znasz swojej lokalizacji ? Kliknij w link

Pomoc Drogowa Rybnik

Pomoc Drogowa Rybnik

Działalność charakteryzuje się usługami holowniczymi na terenie miasta Rybnik. Jesteśmy dostępni dla Państwa całodobowo 24h/7 nawet w niedziele i święta. Charakteryzujemy się zgranym zespołem, usługi holownicze wykonujemy całodobowo. W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość zaholowania samochodu do warsztatów samochodowych, naprawa drobnych usterek na miejscu, wulkanizacja 24h. Nasza Pomoc Drogowa obsługuje dzielnice Rybnika taki jak: Boguszowice Osiedle, Boguszowice Stare, Chwałowice, Golejów, Gotartowice, Grabownia, Kamień, Kłokocin, Ligota – Ligocka Kuźnia, Meksyk, Niedobczyce, Niewiadom, Maroko-Nowiny, Ochojec, Orzepowice, Paruszowiec-Piaski, Popielów, Radziejów, Rybnicka Kuźnia, Rybnik – Północ, Smolna, Śródmieście, Stodoły, Wielopole, Zamysłów, Zebrzydowice

Laweta Rybnik

Jak zachować się na drodze ? Przede wszystkim należy zachować spokój, dowiedzieć się dokładnie jaka jest nasza lokalizacja. Kilka porad: Są różne przypadki na drodze, które mogą zdarzyć się każdemu z nas, nawet, jeśli ktoś uważa, że ma sprawny samochód. Pamiętajmy jednak, że pomocy może potrzebować każdy, kto wsiada do samochodu, mogą to być usterki związane z wymiana koła, awaryjnym otwieraniem drzwi, przegrzewaniem się silnika. Najczęstszym ze spotykanych się przypadków jest holowanie pojazdów po kolizji / wypadku drogowym dla tego warto mieć w telefonie zapisany nasz numer, ponieważ pomożemy Państwu uporać się z każdym problemem zaczynając od napraw samochodu na drodze różnego typu, po holowanie samochodu we wskazane miejsce przez właściciela pojazdu.  Pamiętajmy aby w razie problemu związanym z takiego typu usterkami bądź kolizji /wypadku mieć w głowie zapamiętane że musimy zadzwonić pod numer telefonu 733822221 . Musimy Pamiętać, że do czasu naszego przyjazdu musimy zabezpieczyć teren gdzie znajduję się usterka bądź kolizja/wypadek. Najważniejszą rzeczą jest ustawić w widocznym miejscu trójkąt ostrzegawczy Musimy również włączyć światła awaryjne, co jest obowiązkiem każdego kierowcy. Pamiętajmy również o kamizelce odblaskowej aby inni uczestnicy ruchu widzieli Państwa z daleka. Pamiętaj – najważniejsze jest bezpieczeństwo !

 

 

 

 

 

Call Now Button