733 822 221

Pomoc Drogowa Zabrze – Holowanie, Laweta

 Całodobowy numer alarmowy 24h:

+48 733 822 221

Awaria ? Usterka ? Kolizja ? Wypadek ? – Jeśli któraś z tych nieszczęsnych rzeczy Ci się przytrafiła zadzwoń do nas ! Na pewno Ci pomożemy ! Całodobowy numer telefonu 733 822 221

Nasza firma Pomocy Drogowej oferuje holowanie oraz drobne naprawy na terenie miasta Zabrze jak i okolic. Jeżeli potrzebujesz holowania pojazdu, który uległ awarii na drodze lub zwyczajnie potrzebujesz przetransportować swój pojazd (sprawny lub niesprawny) w odpowiednie miejsce, zadzwoń do nas. Działamy na rynku od wielu lat, różnego rodzaju przypadki awarii pojazdów są dla nas znane. Urwane koło czy dachowanie samochodu nie są dla nas żadnym problemem. Rozwiązujemy problemu zarówno błędnie zatankowanego paliwa jak i wyciągania samochodu znajdującego się kilkadziesiąt metrów poza drogą w grząskim polu. Jeżeli Twój pojazd odmówił współpracy z jakiegokolwiek powodu, zadzwoń do nas, a my ustalimy co można zrobić w danej sytuacji, zaoferujemy konkurencyjną stawkę za holowanie auto lawetą i wykonamy usługę w możliwie jak najkrótszym czasie. Rozliczamy się za pomocą gotówki oraz kart płatniczych. Posiadamy terminal do obsługi kart płatniczych. Zapraszamy do kontaktu !

Usługi świadczone przez naszą firmę:

Kontakt 733 822 221

Oferujemy rozsądne ceny oraz jakość wykonywania usług na terenie miasta Zabrze. Zawsze staramy się tak wykonać usługę aby klient był w pełni zadowolony z naszych usług. Specjalizujemy się w szybkim czasie reakcji oraz profesjonalizmem. Pamiętaj aby w razie awarii czy kolizji drogowej zachować spokój oraz dowiedzieć się jaka jest Twoja docelowa lokalizacja.

Pomoc Drogowa Zabrze zawsze jest do państwa dyspozycji całodobowo nawet w niedziele i święta !

Wykaz dzielnic Zabrza jakie obsługujemy:

Biskupice – Centrum Południe – Centrum Północ – Grzybowice – Guido – Helenka – Kończyce – Maciejów – Makoszowy – Mikulczyce – Osiedle Mikołaja Kopernika – Osiedle Młodego Górnika – Osiedle Tadeusza Kotarbińskiego – Pawłów – Rokitnica – Zaborze Północ – Zaborze Południe – Zandka

Jesteśmy firmą oferującą najwyższą jakość usług z zakresu pomocy drogowej. Naszą ofertę kierujemy głównie do klientów którzy mają awarie samochodu i potrzebują wezwać auto lawety na terenie miasta Zabrze i okolic.

Radzimy sobie ze skomplikowanymi problemami, a także usuwamy drobne usterki bezpośrednio na drodze. Dzięki temu klienci mogą pozbyć się problemów i kontynuować podróż dalej.

Duże doświadczenie w pomocy drogowej, nowoczesny sprzęt i wysokie kwalifikacje to nasze najważniejsze atuty, dzięki którym oferujemy wyłącznie najwyższy poziom wykonywanych usług.

pomoc drogowa zabrze

Pomoc Drogowa Zabrze – Zlokalizuj Pojazd Teraz

Dowiedz się jaka jest Twoja lokalizacja ! Kliknij w link

Centrum
Zabze,
Śląsk
41-800

Phone:733822221 URL of Map

Call Now Button