733 822 221

FAQ

Czyli często zadawane pytania.

Mam awarię samochodu i nie wiem co mam zrobić ?

Nie ma problemu, pomożemy Państwu w każdej awarii na drodze. Wystarczy, że powiedzą Państwo nam przez telefon jaka jest Wasza lokalizacja i niezwłocznie pomożemy. Współpracujemy z wieloma warsztatami samochodowymi, dzięki czemu nasz Klient przywieziony na autolawecie ma zawsze pierwszeństwo naprawy.

Ile zapłacę za usługę pomocy drogowej ?

Cena jest uzależniona od lokalizacji, gdzie Państwo się znajdują. Dojeżdżamy na terenie całego Śląska w ciągu 20 min od zgłoszenia.

Nie mam przy sobie gotówki żeby zapłacić za pomoc drogową, co mam zrobić ?

Nie ma żadnego problemu. Nasi kierowcy posiadają terminale płatnicze, które obsługują wszystkie karty płatnicze. Jeśli jednak nie macie Państwo przy sobie karty płatniczej, możecie również zapłacić przelewem na podstawie wystawionej faktury.

Nie jestem ze Śląska, a spotkała mnie awaria samochodu, co mam zrobić ze sobą na czas naprawy ?

Jeśli naprawa jest drobna, to mogą Państwo poczekać w warsztacie samochodowym, wypić kawę i prawdopodobnie pojedziecie dalej w docelowe miejsce. Jednak, jeśli naprawa potrwa dłużej np. 24h znajdziemy Państwu hotel w okolicy warsztatu samochodowego, gdzie będziecie mogli poczekać na zakończenie naprawy pojazdu.

Złapałem gumę, a nie mam koła zapasowego, co mogą mi Państwo zaoferować ?

Współpracujemy z zakładami wulkanizacyjnymi, które pracują całodobowo. Procedura wygląda tak, że holujemy Państwa do warsztatu samochodowego, gdzie możecie kupić nowe i używane opony do Waszego pojazdu.

Złapałam gumę w samochodzie, nie potrafię sama wymienić koła. Czy można liczyć na Państwa pomoc ?

Oczywiście, że tak. Po to jesteśmy. Może Pani dzwonić całodobowo do naszej firmy pod numer telefonu 722 822 221 . Dzięki akumulatorowym kluczom udarowym oraz solidnymi podnośnikami samochodowymi, jesteśmy w stanie zmienić koło w ciągu chwili od przyjazdu.

Rozładował mi się akumulator, czy mogę zamówić awaryjne odpalanie na kable ?

Tak!  Nie ma problemu. Posiadamy profesjonalne grube kable rozruchowe oraz mocny booster do odpalania pojazdów osobowych, SUV, dostawczych oraz ciężarowych TIR. Wystarczy zadzwonić i umówić się na rozruch pojazdu.

Źle zatankowałem paliwo. Nie odpalałem pojazdu. Czy jesteście w stanie zaoferować pomoc ?

Tak, posiadamy specjalistyczny sprzęt do spuszczania paliwa. Zależy od modelu pojazdu, jeśli będzie trzeba ściągać zbiornik nasza pomoc drogowa zabierze Was do warsztatu samochodowego.

Jak długo muszę czekać na zamówioną pomoc drogową ?

Zwykle czas oczekiwania na przyjazd pomocy drogowej nie trwa dłużej niż 20 min. Zawsze staramy się zapewnić Państwu jak najkrótszy czas oczekiwania.

Jakie narzędzia i sprzęt kierowca lawety będzie miał przy sobie ?

Nasz pojazd specjalny laweta, auto serwisowe wyposażony jest w niezbędne narzędzia do naprawy samochodów osobowych oraz dostawczych. Narzędzia na wyposażeniu to walizki narzędziowe, kompresor, klucz akumulatorowy udarowy, pompka do spuszczania paliwa, klucz dynamometryczny do kół, miernik cyfrowy, itp.

Jakie miasta obsługuje Wasza pomoc drogowa ? 

Obsługujemy praktycznie cały Śląsk w tym GliwiceZabrzeBytomKatowiceChorzówMikołówPiekary Śląskie,  PyskowiceRuda Śląska, Świętochłowice, Tarnowskie GóryToszekPyrzowiceAutostrada A4Autostrada A1Czerwionka LeszczynySosnowiecMysłowicePomoc Drogowa KatowicePomoc Drogowa Żory

Czy w czasie epidemii koronawirusa SARS-Cov-2 pracuje Wasza Pomoc Drogowa ?

Tak, pracujemy. Nasi kierowcy są zaopatrzenii w osobistę maski z filtrami FFP3 oraz posiadają niezbędne środki do dezynfekcji jak i rękawiczki jednorazowe. W czasie trwania koronawirusa pracujemy tak jak zawsze 24h/7 dni

Call Now Button