733 822 221

Pomoc Drogowa Pyskowice

 

Nasza Pomoc Drogowa oferuje usługi takie jak Auto Pomoc, Laweta, Holowanie na terenie miast: Pyskowice, Wieszowa, Szałsza, Zbrosławice, Czekanów, Ziemięcice, Toszek, Rudziniec, Rudno, Łącza, Niewiesze, Poniszowice, Pławniowice, Paczyna, Księży Las, Sarnów, Sieroty, Łubie, Ptakowice, Boniowice, Rzeczyce, Kleszczów, Rudno, Rudziniec, Łącza i wiele innych.

Jeżeli przytrafiła Ci się sytuacja, w której Twój pojazd uległ awarii lub zwyczajnie potrzebujesz przetransportować pojazd w okolicach Pyskowic z jednego punktu do drugiego, zadzwoń do nas, a my zajmiemy się resztą. Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu, rozwiązaliśmy setki problemów na drodze, przetransportowaliśmy tysiące pojazdów zarówno uszkodzonych jak i sprawnych. Urwane koło, uszkodzone zawieszenie nie jest dla nas niczym nowym. Są to typowe sytuacje z jakimi się spotykamy. Bardzo często zdarza się, że klient omyłkowo zatankuje nie takie paliwo jak trzeba. Jeżeli istnieje możliwość rozwiązania tego problemu na trasie, spuszczamy paliwo, tankujemy prawidłowe i klient odjeżdża bez konieczności holowania.

Dysponujemy lawetami o ładowności zarówno do 3.5 tony oraz większymi. Jeżeli potrzebujesz wymienić koło w samochodzie osobowym, BUSie lub samochodzie ciężarowym, zadzwoń do nas, a my zjawimy się jak najszybciej to możliwe i wymienimy koło po uprzedniej konsultacji dotyczącej kosztów wykonania usługi.

Jeżeli Twój samochód uległ awarii lub przestał być dyspozycyjny na terenie Pyskowic lub okolic, zadzwoń do nas , a nasz zespół szybko ustali lokalizację pojazdu oraz zaoferuje przystępne warunki finansowe przetransportowania pojazdu we wskazane miejsce.

Telefon 733 822 221

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa 24h przez 7dni w tygodniu, a także w Święta. Posiadamy doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt do wykonywania usług Pomocy Drogowej.
Do Dyspozycji auto lawetą dla samochodów osobowych, terenowych oraz dostawczych i TIR.
Dojeżdżamy do klienta w ekspresowym czasie od przyjęcia zgłoszenia.
Wykonujemy również usługi na miejscu takie jak wymiana koła, dowóz paliwa, jak i awaryjne odpalanie samochodu.

Zapraszamy na nasze podstrony takie jak awaryjne uruchamianie z kabli, wymiana koła, dowóz paliwa

pomoc drogowa pyskowice

Pomoc Drogowa Pyskowice 24h

Geolokalizacja pod smartfony

KLIKNIJ

Coś o Pyskowicach

Miasto Pyskowice jest położone w południowo-zachodniej Polsce, w zachodniej części województwa śląskiego, i Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), w północnej części powiatu gliwickiego na Wyżynie Katowickiej, nad rzeką Dramą.
Miasto sąsiaduje z miastem: Gliwice oraz gminami: Rudziniec, Toszek, Wielowieś (powiat gliwicki) Zbrosławice (powiat tarnogórski)

źródło wikipedia.pl

Śwadczymy również usługi pomocy drogowej w pobliskich miejscowościach: GliwiceZabrzeBytomKatowiceChorzówMikołówPiekary Śląskie,  PyskowiceRuda Śląska, Świętochłowice, Tarnowskie GóryToszekPyrzowiceAutostrada A4Autostrada A1Czerwionka LeszczynySosnowiecMysłowicePomoc Drogowa KatowicePomoc Drogowa Żory

Call Now Button