733 822 221

Pomoc Drogowa Katowice

 Całodobowy numer alarmowy 24h:

+48 733 822 221

 Usługi pomocy drogowej odbywają się na Auto Lawecie do dyspozycji 24h.

Jeśli nasz Klient ma urwane koło/koła posiadamy również specjalistyczne wózki pod koła dzięki czemu nie uszkodzimy pojazdu przy załadunku i rozładunku.

Nasza firma powstała w celu niesienia pomocy na drodze w przypadku jeśli klientowi przytrafi się sytuacjia awarii samochodu, kolizji drogowej bądź też wypadku. Dzięki kilku letniej praktyce staramy się w pełni realizować swoje zlecenia na drodze oraz autostradach i drogach szybkiego ruchu. Nasze śląskie autostrady to Autostrada A4, Autostrada A1 oraz DTŚ – Drogowa Trasa Średnicowa. Zapewniamy szybki dojazd, profesjonalną obsługę na drodze, szybkie, tanie i skuteczne przetransportowanie pojazdu z drogi na miejsce wskazane przez klienta.

Pomoc Drogowa Katowice – Nasza Oferta:

  • Laweta na pojazdy osobowe, dostawcze oraz ciężarowe TIR na terenie miasta Katowice
  • Wynajem lawety z kierowcą Katowice
  • Dowóz paliwa Katowice
  • Wymiana koła osobowy, dostawcze, TIR Katowice
  • Transport maszyn, skuterów, quadów, towarów Katowice
  • Drobne naprawy na miejscu awarii w tym pojazdów mechanicznych (mobilny serwis) Katowice
  • Podanie prądu (awaryjne odpalanie z kabli 12v/24v) Katowice
  • Wyciąganie z rowów, lasów, pól, błota Katowice

Pomoc Drogowa Katowice

Pomoc Drogowa Katowice – Bogucice, Koszutka, Osiedle Paderewskiego – Muchowiec, Śródmieście, Dąb, Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Witosa, Wełnowiec – Józefowiec, Załęże, Brynów – Osiedle Zgrzebnioka, Ligota – Panewniki, Załęska Hałda-Brynów, Dąbrówka Mała, Giszowiec, Janów – Nikiszowiec, Szopienice – Burowiec, Zawodzie, Kostuchna, Murcki, Piotrowice – Ochojec, Podlesie, Zarzecze

Coś o Pomocy Drogowej

Całodobowa tania pomoc drogowa 24h oferuje holowanie pojazdów osobowych oraz dostawczych na terenie miasta Katowice oraz każdej dzielnicy w rejonie miasta.

Pomoc Drogowa Katowice

Czas przyjazdu Pomocy Drogowej

Auto Laweta przyjeżdża do Państwa od 10 do 30 min terenie miasta Katowice.

Oferta dla naszych Klientów

Dla naszych klientów oferujemy warsztat samochodowy 24h. Tak zwany „Auto – Serwis 24H” gdzie nasi zaprzyjaźnieni mechanicy starają się w ciągu 24h usunąć najpoważniejsze usterki w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych (BUS). Nasz zaprzyjaźniony warsztat przyjmuje naszych klientów jako pierwszych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h Katowice – Serwis Opon

Również gdy przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon działający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych oraz BUS. Oferujemy również sprzedaż opon nowych i używanych

Jak zachować się na drodze

Przede wszystkim należy zachować spokój, dowiedzieć się w miarę możliwości jak najdokładniej, jaka jest nasza lokalizacja.

Geolokalizacja – Udostępnij nam swoją lokalizację

Jeżeli masz problemy ze zlokalizowaniem miejsca, w którym się znajdujesz, włącz moduł GPS w swoim smartfonie, kliknij TUTAJ oraz zezwól na udostępnienie lokalizacji. W ten sposób będziemy mogli zlokalizować gdzie się znajdujesz z dokładnością do kilku metrów.

Wystawiamy Faktury dla klientów z Polski oraz Zagranicy

Telefon Całodobowy 733 822 221

Call Now Button